Golden Labs Sustanon 450mg ml Testosterone MIX

Dzięki długo utrzymującemu się działaniu testosteronprzez kilka tygodni utrzymuje się we krwi, pomaga budować mięśni. Dobrze dobrany skład zapewnia uzyskanie czterech szczytowych efektów. Sustanon 250 polecany jest jako wszechstronny hormon sterydowy. Dlatego też w trakcie cyklu zażywania testosteronu, poleca się przyjmowanie środków, które przeciwdziałają estrogenom – na rynku jest ich zresztą całkiem sporo. Najbardziej pewne i efektywne jest postawienie na inhibitory aromatazy, choć trzeba przyznać, że jest to też opcja droższa. W/w sposoby są jednak potrzebne, również po to, by zapobiec szczególnie niepożądanej ginekomastii.

  • Jednym z najskuteczniejszych jest Sustanon 250, preparat w formie olejowej, stosowany domięśniowo.
  • Wielu specjalistów podkreśla fakt, że ten lek został opracowany specjalnie nie dla zwiększenia masy mięśniowej, należy to wiedzieć i zrozumieć.
  • Susta pozostaje aktywny w organizmie nawet 3 tygodnie, ale zaleca się stosowanie 250 mg raz w tygodniu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich egzogennych form testosteronu, ważne jest, aby wiedzieć  z czym łączyć sustanon 250 , żeby zmaksymalizować efekty treningu. Biorąc „sustę” w pojedynkę też można osiągnąć super rezultaty i to jeżeli chodzi o siłę i o masę mięśni też. Dominuje jednak opinia, że łączenie go z innymi sterydami takimi jak turanabol lub metanabol jeszcze bardziej wzmacnia te efekty .

Clomid – działanie i skutki uboczne

Organizm faceta także potrzebuje estrogenu aby normalnie funkcjonować , ale zbyt wysoki jego poziom może powodować działania niepożądane, takie jak łysienie, przetłuszczona cera, wzdęcia, trądzik, a nawet ginekomastia. Dlatego ważne by podczas korzystania z Somatotropinau użyć też AI lub inhibitory aromatazy. Przeciwdziała to konwersji testosteronu do estrogenów, minimalizując ewentualne skutki uboczne. W czasie cyklu z użyciem testosteronów nie obejdzie się bez przyjmowania takich środków jak nolvadex, aromasin, arimidex, które przeciwdziałają estrogenom. Sustanon należy stosować według zaleceń, nie warto przekraczać zalecanej dawki, bo mija się to z celem.

Susta / Testosteron Sustanon / Mix – stosowanie i efekty

Nie można zapominać, że Sustanon zachowuje swą aktywność nawet w okresie miesiąca od iniekcji. Cele lecznicze i terapeutyczne zalecają dawkowanie 1 ml Sustanonu 250 na trzy tygodnie, jednakże taka dawka nie ma żadnego działania sportowego. Odpowiednie dawkowanie dla osoby chcącej rozpocząć suplementacje susty w celach kulturystycznych powinna wynosić 500mg (około 5ml) na tydzień w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Testosteron przyczynia się nie tylko do samego wzrostu mięśni (co jest widziane chyba najmilej), ale przyspiesza również spalanie tłuszczu. Ten zasadniczo męski hormon nadaje komunikat, którego adresatem stają się komórki mięśniowe.

Możliwe jest jego rozsądne przedłużenie tylko w przypadku, gdy wyniki badań są prawidłowe.